Náš kolektiv

Kolektiv třídních učitelů, učitelů specialistů, asistentů a vychovatelů tvoří ve školním roce 2019/2020 celkem 42 osob.

Zástupce ředitele pro program Montessori v ZŠ a MŠ Na Beránku v Praze 12

Mirka Kellovská

Mirka Kellovská

Koordinátor Monteparlamentu, Učitelka v 2. trojročí

I. trojročí – žlutá třída

Karin Korčáková

Karin Korčáková

Třídní učitelka, Koordinátor I. trojročí

Kateřina Čepická

Kateřina Čepická

Asistentka učitele

Leona Hůrková

Leona Hůrková

Asistentka učitele

I. trojročí – oranžová třída

Tereza Eiseltová

Tereza Eiseltová

Třídní učitelka

Petra Grafová

Petra Grafová

Asistentka učitele

I. trojročí – modrá třída

Jana Sokolová

Jana Sokolová

třídní učitelka

Markéta Sůvová

Markéta Sůvová

Asistentka učitele

I. trojročí – bílá třída

Kateřina Johanidesová

Kateřina Johanidesová

Třídní učitelka, speciální pedagog

Martina Bludská

Martina Bludská

Asistentka učitele

I. trojročí – čokoládová třída

Jana Paletová

Jana Paletová

Třídní učitelka

Katarína Twardziková

Katarína Twardziková

Asistentka učitele

II. trojročí – zelená třída

Michaela Pavelková

Michaela Pavelková

Třídní učitelka

Hynek Štěpka

Hynek Štěpka

Asistent učitele

II. trojročí – červená třída

Michaela Klímová

Michaela Klímová

Třídní učitelka

Barbara Bieliková

Barbara Bieliková

Asistentka učitele

Dana Šimková

Dana Šimková

Asistentka učitele

II. trojročí – fialová třída

Helena Herelová

Helena Herelová

Třídní učitelka

Jolana Milichovská

Jolana Milichovská

Asistentka učitele

Pavlína Václavů

Pavlína Václavů

Asistentka učitele

II. trojročí – tyrkysová třída

Lenka Řezanková

Lenka Řezanková

Třídní učitelka

Hana Procházková

Hana Procházková

Asistentka učitele

Tomáš Drbohlav

Tomáš Drbohlav

Asistent učitele

III. trojročí – třídní učitelé

Petra Mitická

Petra Mitická

7. ročník, český jazyk, hudební výchova, tělesná výchova

Jitka Plechatová

Jitka Plechatová

8. ročník, informační a komunikační technologie, matematika

Kateřina Zielinská

Kateřina Zielinská

9. ročník, český a španělský jazyk

III. trojročí – Učitelé specialisti asistenti učitele

Michal Hammer

Michal Hammer

tělesná výchova, člověk a zdraví, člověk a svět práce, člověk a příroda, Koordinátor III. trojročí

Olga Doležalová

Olga Doležalová

specialista, Člověk a příroda, Člověk a svět práce, Člověk a zdraví, Koordinátor školního vzdělávacího programu Cesta Montessori

Hana Hammerová

Hana Hammerová

asistentka učitele, matematika, výtvarná výchova

Jaroslava Vaňková

Jaroslava Vaňková

asistentka učitele, německý jazyk

Petra Müllerová

Petra Müllerová

člověk a společnost, umění a kultura

ANGLICKÝ JAZYK

Martina Macháňová

Martina Macháňová

učitelka v II. a III. trojročí

Chieko Tuček

Chieko Tuček

učitelka a asistentka učitele v II. a III. trojročí

Petra Jenkins

Petra Jenkins

učitelka I. trojročí

Lada Pilařová

Lada Pilařová

asistentka učitele v III. trojročí

Metrine Nafula Korček

Metrine Nafula Korček

rodilý mluvčí

Steve Ridgill

Steve Ridgill

rodilý mluvčí

přírodní zahrada a školní farma

Petra Kasová

Petra Kasová

učitel přírodních věd v 1. a 2. trojročí a koordinátor přírodní zahrady

Anna Ryčková

Anna Ryčková

aistent ve 3. trojročí a koordinátor školní farmy

Speciální pedagog / pedagogická intervence v I. trojročí

Stelka Bieliková

Stelka Bieliková

Speciální pedagog

Jana Beranová

Jana Beranová

pedagogická intervence v 1. trojročí

Vychovatelé monteklubu

Martina Jesenská

Martina Jesenská

vychovatelka - stříbrné oddělení

Barbora Zemanová

Barbora Zemanová

vychovatelka - zlaté oddělení

Dragan Dragin

Dragan Dragin

vychovatel - bronzové oddělení

Kamila Kratochvílová

Kamila Kratochvílová

vychovatelka - platinové oddělení