Naši sedmáci a osmáci strávili pět dní na škole v přírodě v areálu Machův mlýn na Křivoklátsku. Během pobytu jsme absolvovali výlety i cyklovýlety, které si děti samy plánovaly a na místě i navigovaly. Velkým zpestřením byly hry a noční bojovka, kterou pro ostatní připravili opět sami žáci. Kromě toho se hrál fotbal, přehazovaná i ping-pong. Kdo se odvážil, mohl ještě zkusit překonat vlastní limity v lanovém centru, které bylo součástí areálu. A protože nám počasí opravdu přálo, bohatě jsme využili i místní bazén, který přinesl příjemné osvěžení po aktivním programu.
I z fotek je jasně vidět, že společně strávený čas jsme si velmi užili.
Petra Mitická